Usługi

Badamy i rozumiemy zachowania i oczekiwania wszystkich generacji: silver, baby boomers, X oraz millenialsów. Nasze działania w ramach oferowanych usług pomagają zdobywać nowe obszary biznesowe, budować świadomość marki i sprzedaż.

Mobile

Tworzymy kompleksowe rozwiązania mobilne. Wiemy, że mobile generuje inne sposoby korzystania z narzędzi, otwierając nową drogę rozwiązań. Reagujemy na konkretne potrzeby i rozszerzamy o mobile obecną komunikację.

Wizerunek marki

Wiemy, jak powinno odbywać się zarządzanie wizerunkiem marki we wszystkich kanałach komunikacji.

Social

Prowadzimy klientów od strategii obecności w SM, przez prowadzenie profili i tworzenie dedykowanego contentu foto-video, po monitoring i łowienie insightów, obsługę klienta i moderację.

Kreacja

Wszystko zaczyna się od pytania: dla kogo to robimy? Wiemy, jak tworzyć kreacje, z których wynika wartość dla człowieka. Wiemy, co zachwyca, pobudza do myślenia, rozwiązuje problem.

Produkcja video

Przyświecająca nam idea to „mobile only”.

Planowanie mediów

Pomagamy klientom dobrać odpowiedni dla celów kampanii zestaw kanałów i środków marketingowych, dzięki czemu osiągamy unikalne na polskim rynku wskaźniki konwersji.

360

Potrafimy tworzyć kampanie reklamowe we wszystkich kanałach komunikacji.

Strategia

Dajemy impuls do zmian. Wiemy, że digital nie jest opowieścią o technologii, ale jest o zmianie zachowania ludzi w nowej, technologicznej, rzeczywistości. Konsumenci mają wyższe wymagania, większy wybór. Inaczej szukają. Inaczej decydują. Inaczej kupują. My wiemy jak.