Usługi

Badamy i rozumiemy zachowania i oczekiwania wszystkich generacji: silver, baby boomers, X oraz millenialsów. Nasze działania w ramach oferowanych usług pomagają zdobywać nowe obszary biznesowe, budować świadomość marki i sprzedaż.

Planowanie mediów

Pomagamy klientom dobrać odpowiedni dla celów kampanii zestaw kanałów i środków marketingowych, dzięki czemu osiągamy unikalne na polskim rynku wskaźniki konwersji.

Produkcja video

Przyświecająca nam idea to „mobile only”.

Strategia

Dajemy impuls do zmian. Wiemy, że digital nie jest opowieścią o technologii, ale jest o zmianie zachowania ludzi w nowej, technologicznej, rzeczywistości. Konsumenci mają wyższe wymagania, większy wybór. Inaczej szukają. Inaczej decydują. Inaczej kupują. My wiemy jak.

360

Potrafimy tworzyć kampanie reklamowe we wszystkich kanałach komunikacji.

Social

Prowadzimy klientów od strategii obecności w SM, przez prowadzenie profili i tworzenie dedykowanego contentu foto-video, po monitoring i łowienie insightów, obsługę klienta i moderację.

Wizerunek marki

Wiemy, jak powinno odbywać się zarządzanie wizerunkiem marki we wszystkich kanałach komunikacji.

Mobile

Tworzymy kompleksowe rozwiązania mobilne. Wiemy, że mobile generuje inne sposoby korzystania z narzędzi, otwierając nową drogę rozwiązań. Reagujemy na konkretne potrzeby i rozszerzamy o mobile obecną komunikację.

Kreacja

Wszystko zaczyna się od pytania: dla kogo to robimy? Wiemy, jak tworzyć kreacje, z których wynika wartość dla człowieka. Wiemy, co zachwyca, pobudza do myślenia, rozwiązuje problem.