Każdy nasz projekt jest wyrazem tego jak myślimy, komunikujemy się ze sobą, z klientem i ze światem zewnętrznym. Odbiciem tego na czym nam zależy, co nas interesuje, gdzie chcemy być.
Inni to inspiracja

W Feno od pierwszego dnia urzekła mnie braterska atmosfera. Wszyscy, niezależnie od stanowiska szanujemy się i pomagamy sobie. Niemożliwe jest, żeby skoczyć do kuchni po kawę bez porozmawiania z kimś po drodze, wymienienia uśmiechu, co jest absolutnie fantastyczne i napędza mnie pozytywnie na cały dzień.

Monika / Client service

Miewam czasem zderzenia z rzeczywistością, które wymykają się poza utarte schematy. Pracę w Feno, mogę z całą pewnością dorzucić do listy takich fenomenów. Nie spodziewam się, że w tak krótkim czasie przyjdzie mi skonfrontować się z dawką bardzo dużej wiedzy podanej w tak pozytywnej, rodzinnej atmosferze.

Iza / Kreacja

Pracujemy w organizacji, a jednak swoboda w podejmowaniu działań i przestrzeń, która jest wypełniona mądrymi, a jednocześnie łagodnymi komunikatami, sprawia, że ryzykownie zaczynasz traktować pracę, jak dom.

Natalia / Project management
Otwieramy głowę na nowe

W zasadzie moje środowisko pracy jest takie, że mam więcej do nauczenia się niż możliwości. Różnorodność projektów powoduje, konieczność uczenia się nowych rzeczy, dynamika pracy powodują, że człowiek nie czuje ile ma lat.

Tomek / Zarząd

Ciekawość nowych rzeczy, nowych rozwiązań udziela się wszystkim. To takie miejsce dla każdego, kto widzi dalej niż poza ekran komputera, poza skrzynkę mailową i serio chce robić fajne rzeczy.

Krzysiek / Kreacja

Dajemy z siebie wszystko i podchodzimy z sercem do każdego zadania.

Kasia / Administracja

Wzajemne inspiracje, naukowe piątki, polecanie artykułów, kursów, webinarów, pożyczanie książek, dzielenie się dobrymi praktykami. Jak ktoś się chce czegoś nauczyć – to jest idealne środowisko, aby się rozwijać.

Asia / Client service
My lubimy się uczyć

Dla mnie taka cecha to interdyscyplinarność. Feno to miejsce, w którym spójnie i bez przeszkód spotykają się sztuka, nauki społeczne i ścisłe. Dziedziny, które rzadko dobrze się ze sobą dogadują, a co raz częściej powinny. Dzięki takiemu podejściu sięgamy znacznie dalej niż mogłaby nas zaprowadzić zwykła komunikacja marketingowa, zwykłe media, czy zwykłe badania marketingowe. Jeśli tylko wiesz o czymś, co może wnieść coś nowego do projektu, to przynosisz to do stołu. To bardzo wyzwalające.

Paweł / Strategia

Interesuje nas wnoszenie w życie ludzi wartości - słowo konsument naprawdę rzadko tutaj się pojawia.

Krzysiek / Kreacja

Jesteśmy, parafrazując słowa ulubionego serialu, a lot of people with a lot of opinions debating passionately for what we believe in.

Dominika / Planowanie komunikacji

Cenię wolność podejmowania decyzji. Jeżeli jest coś uzasadnione (biznesowo), nie ma potrzeby długiej akceptacji, wielkich planów, tylko można działać.

Tomek / Zarząd

Co robimy po godzinach?